KDE SE ODPADY MĚNÍ NA SUROVINU

Skupina společností BARENGO se specializuje na výrobu odlitků, také při zpracování kovových odpadů, výrobu ingotů a dodávky surových materiálů pro slévárenské provozy

VÝROBA ODLITKŮ

Barengo je slévárna, která vyrábí odlitky z legované a nelegované oceli, nerezové oceli, šedé litiny a tvárné litiny pro zákazníky, kteří jsou lídry ve svém průmyslu.

Formovací linky:

- Automatická formovací linky Georg Fischer;

- Mechanizovaná tvarovací linka ST;

- Ruční formovací linka;

- Odlévání polystyrenových modelů.

Škála našich odlitků se pohybuje od 5 kg do 6000 kg pro litinu a od 80 kg do 6000 kg pro ocel.

Slévárna

VÝROBKY - INGOTY

Z našeho kovového odpadu, legovaných a nelegovaných surovin vyrobíme ingoty s požadovaným chemickým složením pro další proces zpracování v hutním průmyslu.

Naše společnost nabízí ocelové ingoty vhodné pro další výrobu kvalitní oceli v metalurgických tavících zařízeních, speciálně v elektrických obloukových či indukčních pecích apod.

Na základě Vašich požadavků, Vám dodáme ingoty z našeho skladu nebo Vám nabízíme dodání ingotů Vámi požadovaného chemického složení a požadovaných rozměrů. Věříme, že naše materiály a výrobky s přesně stanoveným chemickým složením a rozměry Vám umožní navýšení výroby ocelových výrobků a sníží výrobní náklady.

Všechny naše výrobky jsou certifikovány.
Přejít do katalogu

ŽÍHÁNÍ

Provádíme žíhání se za účelem snížení vnitřního pnutí u dílců, které vznikají při předchozím tepelném zpracování, sváření, mechanickém opracování a tuhnutí odlitku ve formě. Žíhání provádíme za teplot 600-630°C.

Žíhací komora: 5 000 mm x 2 500 mm x 2 500 mm

VÝROBKY – SUROVÉ MATERIÁLY

BARENGO nabízí dodávky různých typů legovaných a nelegovaných surových kovových materiálů pro výrobu oceli. Vyberte si kategorii suroviny, která je pro Vás zajímavá na níže uvedených příkladech našich materiálů. Jestliže jste dodavatel obdobných surovin přejděte do sekce „MY NAKUPUJEME“.

LEGOVANÝ ODPAD

BARENGO FOUNDRY MÁ VÍCE NEŽ 20-TI LETOU ZKUŠENOST SE ZPRACOVÁNÍM STRUSKY OBSAHUJÍCÍ LEGURY. DODÁVÁME SUROVINY AŽ S 80% OBSAHEM POŽADOVANÝCH LEGUR.
Přejít do katalogu

OCELOVÉ A KOVOVÉ ODPADY

NABÍZÍME RŮZNÉ TYPY OCELOVÉHO A ŽELEZNÉHO ODPADU Z NAŠÍ VLASTNÍ PRODUKCE NEBO OD NAŠICH SPOLEHLIVÝCH OBCHODNÍCH PARTNERŮ Z CELÉHO SVĚTA.
Přejít do katalogu

LEGOVANÝ OCELOVÝ ŠROT

BARENGO NABÍZÍ DODÁVKY LEGOVANÉHO OCELOVÉHO ŠROTU (NEREZOVÁ A FERRITICKÁ OCEL). NAŠE KAPACITA DODÁVEK PŘESAHUJE 1000 TUN MĚSÍČNĚ.
Přejít do katalogu

SPECIÁLNÍ SLITINY

NAŠE SPOLEČNOST JE AKTIVNÍM DODAVATELEM ŠROTU A SPECIÁLNÍCH SLITIN STEJNĚ TAK I ŠROTU Z VYSOKORYCHLOSTNÍ OCELI. SPECIÁLNÍ SLITINY MAJÍ AŽ 99,9% OBSAH POŽADOVANÉHO KOVU.
Přejít do katalogu

NEŽELEZNÝ ŠROT

BARENGO FOUNDRY S.R.O. NABÍZÍ DODÁVKY NEŽELEZNÉHO ODPADU A NEKOVOVÝCH SLITIN: HLINÍK, MĚĎ, ZINEK, BRONZ, MOSAZ, CÍN, OLOVO A DALŠÍ.
Přejít do katalogu

FEROSLITINY

PRO HUTĚ A SLÉVÁRNY NABÍZÍME DODÁVKY FEROSLITIN: FERONIKL, FEROMOLYBDEN, FERROWOLFRAM, FERROCHROM, FEROVANAD, FEROTITAN, FEROMANGAN, FEROSILIKON A DALŠÍ.
Přejít do katalogu

RECYKLACE STRUSKY

Recyklace je naším hlavním zaměřením. Barengo Foundry s.r.o. má 20-ti letou zkušenost se zpracováním strusky a odpadních materiálů. Vyberte si kategorii a dozvíte se více o procesu její recyklace.

MY NAKUPUJEME

Barengo Foundry s.r.o. nakupuje odpady z metalurgické výroby po celé Evropě

Jsme připraveni odpovědět na Vaše otázky

Kontaktujte nás na telefonu či nám napište email

O NÁS

Barengo Foundry s.r.o. je obchodní společnost a celosvětově působící zpracovatel specializující se na zpracování odpadní strusky, šrotu a dalších odpadů.

Address: Průmyslová 5, Chrudim, Czech Republic
 Email: post@barengo.cz
Tel: +420 777 530 676
DIČ: CZ06762611 / IČ: 06762611